MON HISTOIRE

J’ai le plaisir de vous présenter mon univers f & j home

BIENVENUE

J’ai vécu 20 ans en Tunisie et je voudrais faire connaître le “savoir-faire” tunisien sur le marché européen. Je fais la création et je collabore avec des artisans du pays qui travaillent selon mes dessins dans les ateliers dans les différents coins de la Tunisie. Ensemble nous créons des belles foutas artisanales, des jolis paniers, plaids, … etc. Depuis quelques mois, je m’investie d’avantage dans la decoration d’intérieure et mon offre s’est élargie aux petits mobiliers, céramique, luminaires et actuellement je suis en pleine réflexion de création des autres produits pour embellir vos intérieurs.

Fouta je tradičná tuniská osuška, ktorá sa vyrába v našich ateliéroch.

Univezrálna

Široké využitie našla fouta aj v interiéroch. Väčší rozmer sa s obľubou používa ako prikrývka na posteľ alebo prehoz na sedacie súpravy. Fouta menších rozmerov nahrádza, čím ďalej tým viac, aj klasické uteráky v našich kúpelniach.

Jedinečná

Jej pôvodné využitie je v kúpeľoch Hammam, ale vďaka svojim vlastnostiam a rôznym variáciám má podstatne širšie využitie.

Úžasná

Dokonale nahradí bežnú osušku na pláž alebo k bazénu a môže slúžiť tiež ako pareo. Fouta má mnoho výhod : výborne absornuje vodu a rýchlo schne. Je pohodlná na prenos a cestovanie, pretože je spratná a ľahká.

365

Soutien 24/7

27

Pays de EU

350

produits

430

Clients satisfaits