O MNE

Dovoľte, aby som Vám predstavila moju značku f & j home

f & j style ...one of a kind !

Žila som 20 rokov v Tunisku a chcela by som zviditeľniť zázrak tuniského dedičstva. Zaoberám sa kreativitou a spolupracujem so šikovnými remeselníkmi v malých manufaktúrach, ktorí pracujú podľa môjho návrhu. Spolu tvoríme tradičné fouta, košíky, ručne tkané prehozy a vankúše, šály, … V poslednej dobe sa venujem aj interiérovému dizajnu. V ponuke mi pribudol malý drevený nábytok, modelované hrnčiarske výrobky, ručne tkané koberce, dekoračné doplňky z medi, tienidlá … a v súčasnosti pribúdajú ďalšie interiérové doplnky. Všetky produkty v ponuke f & j home sú ručne vyrobené v rôznych oblastiach Tuniska. Na výrobu interiérových doplňkov sa používajú prírodné rastliny, ktoré rastú v stredozemnej kotline, teda aj v Tunisku ako halfa "Stipa tenacissima", palmové a cyprusové stromy, sitina. Výroba je ručná, začínajúca zberom a končiaca hotovým výrobkom. Staroveký spôsob výroky sa dedí z pokolenia na pokolenie a je to väčšinou hlavný príjem remeselníckej rodiny. Na výrobu ekologickej keramiky sa používajú suroviny, ktoré pochádzajú priamo z prírody. toto "know-how" hrnčiarov zo Sejnane je klasifikované ako svetové dedičstvo UNESCO. Ak si zakúpite náš výrobok do Vašeho interiéru, podporíte nie len našich remeselníkov ale aj "férový obchod". Všetky výrobky majú label "eco-freindly" a sú šetrné k životnému prostrediu.

Zakladateľka značky f & j home Jana Mistríková

Fouta je tradičná tuniská osuška, ktorá sa vyrába v našich ateliéroch.

Univezrálna

Široké využitie našla fouta aj v interiéroch. Väčší rozmer sa s obľubou používa ako prikrývka na posteľ alebo prehoz na sedacie súpravy. Fouta menších rozmerov nahrádza, čím ďalej tým viac, aj klasické uteráky v našich kúpelniach.

Jedinečná

Jej pôvodné využitie je v kúpeľoch Hammam, ale vďaka svojim vlastnostiam a rôznym variáciám má podstatne širšie využitie.

Úžasná

Dokonale nahradí bežnú osušku na pláž alebo k bazénu a môže slúžiť tiež ako pareo. Fouta má mnoho výhod : výborne absornuje vodu a rýchlo schne. Je pohodlná na prenos a cestovanie, pretože je spratná a ľahká.

365

Podpora 24/7

27

Krajín EU

350

Produktov

430

Spokojných zákazníkov